За Нас

Во пријатниот амбиент на ресторанот ќе ги почуствувате спокојот и мистичноста на еден поинаков начин далеку од градската врева во интимна атмосфера. Покрај внатрешниот дел, ресторанот располага и со голема затворена летна тераса збогатена со многу зеленило, затоа Одисеја Ве води на едно поразлично пријатно патување.

Покрај пријатниот амбиент Вашето присуство ќе го збогатиме и со специјалитетите зготвени во фурна на жар, сите видови скара и уште многу други вкусни јадења од македонското поднебје.

Исто така ресторанот Одисеја организира и посебни деловни ручеци и вечери по Ваша желба, шведски маси, коктели, крштевки, родендени и други видови на забави и свечености.


Повелете Ве очекуваме ..


Препорачуваме онлајн резервација
* добивате одговор од ресторанот во рок од неколку минути
Arrow
Добивате: попусти, поени за вредносен ваучер, можност за оценка и коментар

Овој ресторан не прима online резервации, No reservations Јавете се директно во ресторанот

Одберете датум

Одберете термин

Одберете гости

Login

Детали

Адреса Адреса: Тодор Чангов 61/5
Места за седење (внатре) Места за седење (внатре): 40
Места за седење (надвор) Места за седење (надвор): 120
Паркинг Паркинг: 40 (сопствен)
Картички Картички: Credit cards Credit cards
Домашни миленици Домашни миленици: Не
Пристапно Пристапно: Да
Јазици Јазици: Англиски
Музика Музика: Амбиентална (викенди жива музика)
Отворен на Отворен на: May 2012
Посети Посети: 13244

Понеделник 09:00 - 00:00 Нема настани

Вторник 09:00 - 00:00 Нема настани

Среда 09:00 - 00:00 Нема настани

Четврток 09:00 - 00:00 Нема настани

Петок 09:00 - 00:00 Наум Петрески

Сабота 09:00 - 00:00 Анастасија Петреска

Недела 09:00 - 00:00 Нема настани

Мени

360° Преглед и Локација

Коментари

4.5

Храна4.5

Услуга5

Амбиент4

Цена4.5

Последни коментари

Andrijana Kostadinovski на 04.01.2022 коментирано:
Topla preporaka

Оцена5
Ivan Ajtarski на 22.08.2022 коментирано:
Врвна услуга

Оцена4

Контакт